ODKUP NEZAPLACENÉHO NÁJEMNÉHO 

Odstěhoval se váš dlužník z nemovitosti a zůstaly po něm jen dluhy a nedoplatky?

Pronajímali jste nemovitost a místo výdělku jste se dočkali poškození a nezaplaceného nájmu?

Neplatičů nájemného v poslední době přibývá. Tito občané nehradí nájemné a poplatky za služby, které jsou v souvislosti s užíváním bytu poskytovány. Lze charakterizovat dvě základní skupiny neplatičů:

Do první skupiny zahrnujeme neplatiče, kteří své finanční závazky neplní záměrně. Naše zkušenosti ukazují, že v této skupině nalezneme jak dlužníky dobře finančně situované, tak i ty, pro které je úhrada nájemného a příslušných služeb na hranici jejich možností.

Do druhé skupiny zahrnujeme neplatiče, kteří se dostávají do problémů s placením nájemného, protože nemají dostatek finančních prostředků, které by jim umožnily tuto povinnost plnit. Jde např. o nezaměstnané a jejich rodiny, o občany, kteří jsou dlouhodobě nemocní či invalidní, o osamělé rodiče apod.

Z našich zkušeností vyplývá, že nejpočetnější skupinou neplatičů tvoří lidé, kteří jsou si vědomi obtížné vymahatelnosti práva a nájemné nezaplatí, doporučené dopisy nepřebírají, na výzvy nereagují. Jedná se o tzv. "profesionální neplatiče nájemného".


KOMU POMÁHÁME? A JSOU NAŠE SLUŽBY PRO VÁS?

Pokud jste fyzická osoba, která se bohužel setkala s tvrdou praxi, kdy dlužník bydlí několik měsíců zadarmo ve vaší nemovitost a hledáte profesionální společnost s dlouholetou tradicí, která od vás rychle a férově zajistí odkup pohledávky, jste na správném místě a měli by jste číst dále.


PRODÁM VÁM POHLEDÁVKU. A CO DÁL? 

Jakmile od vás pohledávku odkoupíme, vy získáte peníze a s dlužníkem už nemusíte nic řešit. Veškerý kontakt s dlužníkem i způsoby úhrady dluhu jsou výhradně na nás. Dlužník bude již komunikovat pouze s námi!


KOLIK VYPLATÍTE ZA NEZAPLACENÉ NÁJEMNÉ? 

V průměru vyplácíme 75% nominální hodnoty pohledávky. Nicméně ke každé pohledávce musíme přistupovat 100% individuálně. Každá pohledávka má svůj příběh a svého dlužníka. Z tohoto důvodu jsme vypracovali typologii dlužníků, každý má jiné slabiny a jiný morální status. Je rozdíl, když vymáháme neplacené nájemné po matce samoživitelce, která se dostala kvůli neplaceným alimentům  do platební neschopnosti. Jiný přístup musíme zvolit při jednání s rodinou, kde oba dospělý pracují, jezdí po dovolených, ale k úhradě nájmu se nemají.  

Příklady odkupů neplaceného nájemného:

  • Dlužná částka 80.000 Kč - cena odkupu 80% nominální hodnoty
  • Dlužná částka 250.000 Kč - cena odkupu 75% nominální hodnoty

PROČ PRODAT NEPLACENÉ NÁJEMNÉ PRÁVĚ NÁM? 


VYPLÁCÍME V PRŮMĚRU 75 % NOMINÁLNÍ HODNOTY 

NEPLATÍTE ŽÁDNOU ZÁLOHU PŘEDEM 

PŮSOBÍME  PO CELÉ ČR

ZPRACOVANOU NABÍDKU OBDRŽÍTE DO 24 HODIN

BEZPLATNÁ KONZULTACE PŘÍPADU

CERTIFIKOVANÝ POSTUP DLE PLATNÝCH ZÁKONŮ

NECHCETE SE JIŽ POHLEDÁVCE VĚNOVAT A NEVADÍ VÁM, ŽE PŘIJDETE O ČÁST SVÝCH PENĚZ? 

Pokud prodáte neplacené nájemné naší společnosti, nebudete mít s samotným vymáháním nic společného a dlužník bude již komunikovat jen s námi!