ODKUP POHLEDÁVEK PO CELÉ ČR

Máte dost své práce a nechcete se stále doprošovat o své peníze?   

Nebaví Vás poslouchat neustále sliby a výmluvy dlužníka?  

Nechcete se s dlužníkem soudit několik let?  

KOMU POMÁHÁME? A JSOU NAŠE SLUŽBY PRO VÁS? 

Pokud jste fyzická osoba nebo menší firma a hledáte profesionální společnost s dlouholetou tradicí, která od vás rychle a férově zajistí odkup pohledávky, jste na správném místě a měli byste číst dále.

Odkup pohledávky je v současné době velice oblíbená služba všech věřitelů, kteří jsou již unavení doprošováním se o své peníze, případně nechtějí věnovat svůj čas běháním po soudech. 

Nechcete se již pohledávce věnovat a nevadí Vám, že přijdete o část svých peněz? Pokud dojde k postoupení pohledávky na naší společnost, už nebudete mít se samotným vymáháním nic společného. Dlužník bude již komunikovat pouze s námi.


PRODÁM VÁM POHLEDÁVKU. A CO DÁL?

Jakmile od vás pohledávku odkoupíme, vy získáte peníze a s dlužníkem už nemusíte nic řešit. Veškerý kontakt s dlužníkem i způsoby úhrady dluhu jsou výhradně na nás. 


KDO JSME A PROČ SVĚŘIT ODKUP POHLEDÁVKY PRÁVĚ NÁM? 

Od roku 2010 se specializujeme výhradně na odkup pohledávek po celé ČR. Každému klientovi nabízíme bezplatnou konzultaci případu. Tato služba je pro vás zcela nezávazná a zdarma. Jakmile disponujeme údaji dlužníka vytvoříme bezplatnou analýzu a do 24 hodin Vám zašleme na e-mail nabídkou s garantované cenou odkupu včetně náhledu smlouvy. 

JAKÉ POHLEDÁVKY ODKUPUJEME?