ODKUP SMĚNEK


Nebaví Vás poslouchat neustálé sliby a výmluvy dlužníka, proč nemůže zaplatit?

Dostali jste se sami kvůli dlužníkovy do finančních problému?

Směnka je písemný doklad, který dokazuje finanční závazek, tedy půjčku. Směnka může jednak sloužit jako důkaz toho, že se půjčka uskutečnila, ale v určitých případech ji lze použít i jako platidlo.

Směnky nejčastěji používají fyzické osoby mezi přáteli a známými, kteří si tímto jednoduchým způsobem zajistí dokument k poskytnuté půjčce. Směnka se dále používá často jako forma uznání dluhu při způsobené škodě nebo při rozchodu partnerů.

Výhodou směnky je její jednoduché vyplnění bez nutnosti ověřeného podpisu dlužníka. 


KOMU POMÁHÁME? A JSOU NAŠE SLUŽBY PRO VÁS?  

Pokud jste fyzická osoba nebo menší firma a hledáte profesionální společnost s dlouholetou tradicí, která od vás rychle a férově zajistí odkup Směnky, jste na správném místě a měli byste číst dále.

Odkup pohledávky je v současné době velice oblíbená služba všech věřitelů, kteří jsou již unavení doprošováním se o své peníze, případně nechtějí věnovat svůj čas běháním po soudech. 

Nechcete se již pohledávce věnovat a nevadí Vám, že přijdete o část svých peněz? Pokud dojde k postoupení pohledávky na naší společnost, už nebudete mít se samotným vymáháním nic společného. 


PRODÁM VÁM POHLEDÁVKU. A CO DÁL? 

Jakmile od vás pohledávku odkoupíme, vy získáte peníze a s dlužníkem už nemusíte nic řešit. Veškerý kontakt s dlužníkem i způsoby úhrady dluhu jsou výhradně na nás. Dlužník bude již komunikovat pouze s námi!


KOLIK VYPLATÍTE ZA MOJÍ SMĚNKU? 

V průměru vyplácíme 75% nominální hodnoty pohledávky. Nicméně ke každé pohledávce musíme přistupovat 100% individuálně. Každá pohledávka má svůj příběh a svého dlužníka. Z tohoto důvodu jsme vypracovali typologii dlužníků, každý má jiné slabiny a jiný morální status. Je rozdíl, když vymáháme směnku po matce samoživitelce, která dluží kvůli nesplaceným alimentům a jiný přístup musíme zvolit při jednání s arogantním třicátníkem, který pracuje, jezdí po dovolených, ale k úhradě dluhu se nemá. 

Příklady odkupů Směnek:

  • Dlužná částka 80.000 Kč - cena odkupu 80% nominální hodnoty
  • Dlužná částka 250.000 Kč - cena odkupu 75% nominální hodnoty

PROČ PRODAT SMĚNKU PRÁVĚ NÁM? 


VYPLÁCÍME V PRŮMĚRU 75 % NOMINÁLNÍ HODNOTY 

NEPLATÍTE ŽÁDNOU ZÁLOHU PŘEDEM 

PŮSOBÍME PO CELÉ ČR

ZPRACOVANOU NABÍDKU OBDRŽÍTE DO 24 HODIN

BEZPLATNÁ KONZULTACE PŘÍPADU

CERTIFIKOVANÝ POSTUP DLE PLATNÝCH ZÁKONŮ

NECHCETE SE JIŽ SMĚNCE VĚNOVAT A NEVADÍ VÁM, ŽE PŘIJDETE O ČÁST SVÝCH PENĚZ? 

Pokud prodáte Směnku naší společnosti, nebudete mít se samotným vymáháním nic společného a dlužník bude již komunikovat jen s námi!