ODKUP ROZSUDKŮ SOUDU

Museli jste již do pohledávky investovat tisíce, ale výsledek žádný?

Máte pohledávku u exekutora, ale stéle čekáte na své peníze?

Praxe ukazuje, že v současné době je velké množství dlužníků, kteří nezaplatí pohledávku ani na základě Rozsudku soudu. Tito dlužníci mají zpravidla hlášené trvalé bydliště na Městském úřadě, mívají více dluhů a exekucí, jsou nemajetní atd. Jinými slovy to jsou lidé, kteří žijí na hranici chudoby. Ale praxe bývá trochu jiná. On ten "chudák" jezdí v novém autě, které shodou náhod není jeho, ale je půjčené, bydlí v domě nebo bytě, který není v jeho vlastnictví, případně bydlí v pronájmu. Jinými slovy dlužník si žije jako by se nic nedělo. Tito dlužníci se řídí heslem, kde nic není ani exekutor nebere.

Máte stejné zkušenosti a myslíte si, že své peníze už nikdy neuvidíte? Obraťte se na nás. Máme nastaven sofistikovaný vymáhací proces na dlužníky, kteří se nezaleknou ostrého dopisu či telefonátu. 

U těchto dlužníků je nutné vyvinout ucelený psychologický nátlak na ně samotné, případně nejbližší rodinné příslušníky, který bude umocněn osobní návštěvou v místě bydliště, zaměstnání atd. I u těchto lidí jsme úspěšní a to mimosoudně a legální cestou.


KOMU POMÁHÁME? A JSOU NAŠE SLUŽBY PRO VÁS?  

Pokud jste již prošli celým soudním procesem, který Vás stál hodně času i peněz ale kromě dalšího papíru v podobě rozsudku soudu jste se zatím nedočkali a hledáte profesionální společnost s dlouholetou tradicí, která od vás rychle a férově zajistí odkup pohledávky, jste na správném místě a měli byste číst dále.


PRODÁM VÁM POHLEDÁVKU. A CO DÁL? 

Jakmile od vás pohledávku odkoupíme, vy získáte peníze a s dlužníkem už nemusíte nic řešit. Veškerý kontakt s dlužníkem i způsoby úhrady dluhu jsou výhradně na nás. Dlužník bude již komunikovat pouze s námi!


KOLIK VYPLATÍTE ZA ROZSUDEK SOUDU? 

V průměru vyplácíme 75% nominální hodnoty pohledávky. Nicméně ke každé pohledávce musíme přistupovat 100% individuálně. Každá pohledávka má svůj příběh a svého dlužníka. Z tohoto důvodu jsme vypracovali typologii dlužníků, každý má jiné slabiny a jiný morální status. Je rozdíl, když vymáháme pohledávku po matce samoživitelce, která se dostala kvůli neplaceným alimentům  do platební neschopnosti a  jiný přístup musíme zvolit při jednání s arogantním třicátníkem, který pracuje a jezdí po dovolených.

Příklady odkupů Rozsudků soudů:

  • Dlužná částka 80.000 Kč - cena odkupu 80% nominální hodnoty
  • Dlužná částka 250.000 Kč - cena odkupu 75% nominální hodnoty

PROČ PRODAT ROZSUDEK PRÁVĚ NÁM? 


VYPLÁCÍME V PRŮMĚRU 75 % NOMINÁLNÍ HODNOTY 

NEPLATÍTE ŽÁDNOU ZÁLOHU PŘEDEM 

PŮSOBÍME  PO CELÉ ČR

ZPRACOVANOU NABÍDKU OBDRŽÍTE DO 24 HODIN

BEZPLATNÁ KONZULTACE PŘÍPADU

CERTIFIKOVANÝ POSTUP DLE PLATNÝCH ZÁKONŮ

NECHCETE SE JIŽ POHLEDÁVCE VĚNOVAT A NEVADÍ VÁM, ŽE PŘIJDETE O ČÁST SVÝCH PENĚZ? 

Pokud prodáte pohledávku naší společnosti, nebudete mít s samotným vymáháním nic společného a dlužník bude již komunikovat jen s námi!