ODKUP ROZSUDKŮ SOUDU

Museli jste již do pohledávky investovat tisíce, ale výsledek žádný?

Máte pohledávku u exekutora, ale stéle čekáte na své peníze?

Praxe ukazuje, že v současné době je velké množství dlužníků, kteří nezaplatí pohledávku ani na základě Rozsudku soudu. Tito dlužníci mají zpravidla hlášené trvalé bydliště na Městském úřadě, mívají více dluhů a exekucí, jsou nemajetní atd. Jinými slovy to jsou lidé, kteří žijí na hranici chudoby. Ale praxe bývá trochu jiná. On ten "chudák" jezdí v novém autě, které shodou náhod není jeho, ale je půjčené, bydlí v domě nebo bytě, který není v jeho vlastnictví, případně bydlí v pronájmu. Jinými slovy dlužník si žije jako by se nic nedělo. Tito dlužníci se řídí heslem, kde nic není ani exekutor nebere.

Máte stejné zkušenosti a myslíte si, že své peníze už nikdy neuvidíte? Obraťte se na nás. Máme nastaven sofistikovaný vymáhací proces na dlužníky, kteří se nezaleknou ostrého dopisu či telefonátu. 

U těchto dlužníků je nutné vyvinout ucelený psychologický nátlak na ně samotné, případně nejbližší rodinné příslušníky, který bude umocněn osobní návštěvou v místě bydliště, zaměstnání atd. I u těchto lidí jsme úspěšní a to mimosoudně a legální cestou.


KOMU POMÁHÁME? A JSOU NAŠE SLUŽBY PRO VÁS?  

Pokud jste již prošli celým soudním procesem, který Vás stál hodně času i peněz ale kromě dalšího papíru v podobě rozsudku soudu jste se zatím nedočkali a hledáte profesionální společnost s dlouholetou tradicí, která od vás rychle a férově zajistí odkup pohledávky, jste na správném místě a měli byste číst dále.


PRODÁM VÁM POHLEDÁVKU. A CO DÁL? 

Jakmile od vás pohledávku odkoupíme, vy získáte peníze a s dlužníkem už nemusíte nic řešit. Veškerý kontakt s dlužníkem i způsoby úhrady dluhu jsou výhradně na nás. Dlužník bude již komunikovat pouze s námi!


KOLIK VYPLATÍTE ZA ROZSUDEK SOUDU? 

V průměru vyplácíme 75% nominální hodnoty pohledávky. Nicméně ke každé pohledávce musíme přistupovat 100% individuálně. Každá pohledávka má svůj příběh a svého dlužníka. Z tohoto důvodu jsme vypracovali typologii dlužníků, každý má jiné slabiny a jiný morální status. Je rozdíl, když vymáháme pohledávku po matce samoživitelce, která se dostala kvůli neplaceným alimentům  do platební neschopnosti a  jiný přístup musíme zvolit při jednání s arogantním třicátníkem, který pracuje a jezdí po dovolených.

Příklady odkupů Rozsudků soudů:

  • Dlužná částka 40.000 Kč - cena odkupu 75% nominální hodnoty. Vyplatíme vám tedy cca 30.000Kč
  • Dlužná částka 80.000 Kč - cena odkupu 75% nominální hodnoty. Vyplatíme vám tedy cca 60.000Kč
  • Dlužná částka 250.000 Kč - cena odkupu 75% nominální hodnoty. Vyplatíme vám tedy cca 187.000Kč
  • Dlužná částka 500.000Kč - cena odkupu 75% nominální hodnoty. Vyplatíme vám tedy cca 375.000Kč


JAKÉ POHLEDÁVKY ODKUPUJEME?

  1. Rozsudek musí být v nominální hodnotě od 20.000Kč do 1.500.000Kč
  2. Rozsudek nesmí být starší než 3 roky
  3. Dlužník musí být české národnosti a musí se zdržovat na území ČR
  4. Pokud je dlužník společnost, nesmí být v insolvenčním nebo konkurzním řízení 

PROČ PRODAT ROZSUDEK PRÁVĚ NÁM? 


VYPLÁCÍME V PRŮMĚRU 75 % NOMINÁLNÍ HODNOTY 

NEPLATÍTE ŽÁDNOU ZÁLOHU PŘEDEM 

PŮSOBÍME  PO CELÉ ČR

ZPRACOVANOU NABÍDKU OBDRŽÍTE DO 24 HODIN

NABÍZÍME BEZPLATNÁ KONZULTACI PŘÍPADU

CERTIFIKOVANÝ POSTUP DLE PLATNÝCH ZÁKONŮ

JAK U NÁS FUNGUJE ODKUP POHLEDÁVKY? 

1. Zašlete nám poptávku 

Vyplnění kontaktního formuláře zabere pár vteřin. Do 24 hodin Vás budeme kontaktovat ohledně dalšího postupu. V případě potřeby zodpovíme jakékoliv Vaše dotazy.

2. Bezplatná analýza pohledávky

Jakmile nám doložíte v elektronické podobě kopie důkazních materiálů, zpracujeme analýzu pohledávky. V této fázi nemáme oprávnění s pohledávkou pracovat nebo kontaktovat dlužníka.

3. Předložení nabídky 

Na e-mail Vám zašleme náhled smlouvy včetně zpracované nabídky s garantované cenou odkupu.

4. Uzavření smlouvy 

Smlouvu lze uzavřít osobně s regionálním obchodním zástupcem, nebo ve většině případů zasíláme připravenou smlouvu poštou na Vaší adresu. 

5. Kontaktujeme dlužníka

Zjistíme aktuální finanční bonitu dlužníka (tj. nejedná -li se o narkomana, bezdomovce, předluženého člověka..atd). Ověříme, zda je dlužník kontaktní (tj. není například ve výkonu trestu, popřípadě zahraničí... atd).

6. Vyplacení pohledávky 

Pokud neshledáme žádné překážky, obratem Vám uhradíme garantovanou cenu odkupu na Váš bankovní účet. 

NECHCETE SE JIŽ POHLEDÁVCE VĚNOVAT ? 

Pokud prodáte pohledávku naší společnosti, nebudete mít s samotným vymáháním nic společného a dlužník bude již komunikovat jen s námi!