ODKUP NESPLACENÝCH PŮJČEK

Půjčili jste peníze a nemůžete je získat zpět?

Nebaví vás poslouchat neustálé sliby a výmluvy dlužníka, proč nemůže zaplatit?


V tomto případě se jedná zejména o půjčky známým, rodinným příslušníkům, případně kolegům v práci. Tyto půjčky začínají velice nevinně. Nicméně samotné vymáhání je pro věřitele velmi obtížné a to zejména proto, že se s dlužníkem většinou zná.

Málokdo má povahu na to, aby se razantněji připomněl u svého dlužníka, když onen kamarád nebo kolega z práce neustále slibuje a tvrdí, že brzy zaplatí. Z naší praxe se k nám pohledávky tohoto typu dostávají v průměru po půl roce. To znamená, že věřitel s dlužníkem půl roku komunikuje, přemlouvá ho k zaplacení, ale kromě výmluv, slibů a ubezpečení, se ničeho nedočká.

Jak poznáte, že váš dlužník nechce splácet? Doporučujeme realizovat pravidlo třikrát a dost. Pokud dlužník na základě výmluv potřetí nezaplatí nebo neuhradí alespoň nějakou splátku a neukáže tak svou snahu, pak je téměř jisté, že své peníze nejste schopni vymoci svépomocí. Dlužník objevil vaší slabinu, vidí, že se nic neděje a není dostatečně motivován. 


KOMU POMÁHÁME? A JSOU NAŠE SLUŽBY PRO VÁS? 

Pokud jste v dobré víře půjčili peníze, ale ze strany dlužníka pořád poslouchá jen neustále sliby a výmluvy a hledáte profesionální společnost s dlouholetou tradicí, která od vás rychle a férově zajistí odkup pohledávky, jste na správném místě a měli byste číst dále.


PRODÁM VÁM POHLEDÁVKU. A CO DÁL? 

Jakmile od vás pohledávku odkoupíme, vy získáte peníze a s dlužníkem už nemusíte nic řešit. Veškerý kontakt s dlužníkem i způsoby úhrady dluhu jsou výhradně na nás. Dlužník bude již komunikovat pouze s námi!


KOLIK VYPLATÍTE ZA MOJÍ SMĚNKU? 

V průměru vyplácíme 75% nominální hodnoty pohledávky. Nicméně ke každé pohledávce musíme přistupovat 100% individuálně. Každá pohledávka má svůj příběh a svého dlužníka. Z tohoto důvodu jsme vypracovali typologii dlužníků, každý má jiné slabiny a jiný morální status. Je rozdíl, když vymáháme nesplacenou půjčkou po matce samoživitelce, která se dostala kvůli neplaceným alimentům  do platební neschopnosti a  jiný přístup musíme zvolit při jednání s arogantním třicátníkem, který pracuje, jezdí po dovolených, ale k vrácení dluhů se vůbec nemá.  

Příklady odkupů nesplacených půjček:

  • Dlužná částka 40.000 Kč - cena odkupu 75% nominální hodnoty. Vyplatíme vám tedy cca 30.000Kč
  • Dlužná částka 80.000 Kč - cena odkupu 75% nominální hodnoty. Vyplatíme vám tedy cca 60.000Kč
  • Dlužná částka 250.000 Kč - cena odkupu 75% nominální hodnoty. Vyplatíme vám tedy cca 187.000Kč
  • Dlužná částka 500.000Kč - cena odkupu 75% nominální hodnoty. Vyplatíme vám tedy cca 375.000Kč


JAKÉ PŮJČKY ODKUPUJEME?

  1. Nesplacená půjčka  musí být v nominální hodnotě od 20.000Kč do 1.500.000Kč
  2. Půjčka nesmí být po splatnosti déle než 3 roky
  3. Dlužník musí být české národnosti a musí se zdržovat na území ČR
  4. Smlouva o půjčce nebo Uznání dluhu musí být v písemné podobě a podepsané od dlužníka (podpis nemusí být ověřen) 

PROČ PRODAT NESPLACENOU PŮJČKU PRÁVĚ NÁM? 


VYPLÁCÍME V PRŮMĚRU 75 % NOMINÁLNÍ HODNOTY 

NEPLATÍTE ŽÁDNOU ZÁLOHU PŘEDEM 

PŮSOBÍME  PO CELÉ ČR

ZPRACOVANOU NABÍDKU OBDRŽÍTE DO 24 HODIN

NABÍZÍME BEZPLATNÁ KONZULTACI PŘÍPADU

CERTIFIKOVANÝ POSTUP DLE PLATNÝCH ZÁKONŮ

JAK U NÁS FUNGUJE ODKUP POHLEDÁVKY? 

1. Zašlete nám poptávku 

Vyplnění kontaktního formuláře zabere pár vteřin. Do 24 hodin Vás budeme kontaktovat ohledně dalšího postupu. V případě potřeby zodpovíme jakékoliv Vaše dotazy.

2. Bezplatná analýza pohledávky

Jakmile nám doložíte v elektronické podobě kopie důkazních materiálů, zpracujeme analýzu pohledávky. V této fázi nemáme oprávnění s pohledávkou pracovat nebo kontaktovat dlužníka.

3. Předložení nabídky 

Na e-mail Vám zašleme náhled smlouvy včetně zpracované nabídky s garantované cenou odkupu.

4. Uzavření smlouvy 

Smlouvu lze uzavřít osobně s regionálním obchodním zástupcem, nebo ve většině případů zasíláme připravenou smlouvu poštou na Vaší adresu. 

5. Kontaktujeme dlužníka 

Zjistíme aktuální finanční bonitu dlužníka (tj. nejedná -li se o narkomana, bezdomovce, předluženého člověka..atd). Ověříme, zda je dlužník kontaktní (tj. není například ve výkonu trestu, popřípadě zahraničí... atd).

6. Vyplacení pohledávky 

Pokud neshledáme žádné překážky, obratem Vám uhradíme garantovanou cenu odkupu na Váš bankovní účet. 

NECHCETE SE JIŽ POHLEDÁVCE VĚNOVAT ? 

Pokud prodáte nesplacenou půjčku naší společnosti, nebudete mít s samotným vymáháním nic společného a dlužník bude již komunikovat jen s námi!