ODKUP NESPLACENÝCH PŮJČEK

Půjčili jste peníze a nemůžete je získat zpět?

Nebaví vás poslouchat neustálé sliby a výmluvy dlužníka, proč nemůže zaplatit?


V tomto případě se jedná zejména o půjčky známým, rodinným příslušníkům, případně kolegům v práci. Tyto půjčky začínají velice nevinně. Nicméně samotné vymáhání je pro věřitele velmi obtížné a to zejména proto, že se s dlužníkem většinou zná.

Málokdo má povahu na to, aby se razantněji připomněl u svého dlužníka, když onen kamarád nebo kolega z práce neustále slibuje a tvrdí, že brzy zaplatí. Z naší praxe se k nám pohledávky tohoto typu dostávají v průměru po půl roce. To znamená, že věřitel s dlužníkem půl roku komunikuje, přemlouvá ho k zaplacení, ale kromě výmluv, slibů a ubezpečení, se ničeho nedočká.

Jak poznáte, že váš dlužník nechce splácet? Doporučujeme realizovat pravidlo třikrát a dost. Pokud dlužník na základě výmluv potřetí nezaplatí nebo neuhradí alespoň nějakou splátku a neukáže tak svou snahu, pak je téměř jisté, že své peníze nejste schopni vymoci svépomocí. Dlužník objevil vaší slabinu, vidí, že se nic neděje a není dostatečně motivován. 


KOMU POMÁHÁME? A JSOU NAŠE SLUŽBY PRO VÁS? 

Pokud jste v dobré víře půjčili peníze, ale ze strany dlužníka pořád poslouchá jen neustále sliby a výmluvy a hledáte profesionální společnost s dlouholetou tradicí, která od vás rychle a férově zajistí odkup pohledávky, jste na správném místě a měli byste číst dále.


PRODÁM VÁM POHLEDÁVKU. A CO DÁL? 

Jakmile od vás pohledávku odkoupíme, vy získáte peníze a s dlužníkem už nemusíte nic řešit. Veškerý kontakt s dlužníkem i způsoby úhrady dluhu jsou výhradně na nás. Dlužník bude již komunikovat pouze s námi!


KOLIK VYPLATÍTE ZA MOJÍ SMĚNKU? 

V průměru vyplácíme 75% nominální hodnoty pohledávky. Nicméně ke každé pohledávce musíme přistupovat 100% individuálně. Každá pohledávka má svůj příběh a svého dlužníka. Z tohoto důvodu jsme vypracovali typologii dlužníků, každý má jiné slabiny a jiný morální status. Je rozdíl, když vymáháme nesplacenou půjčkou po matce samoživitelce, která se dostala kvůli neplaceným alimentům  do platební neschopnosti a  jiný přístup musíme zvolit při jednání s arogantním třicátníkem, který pracuje, jezdí po dovolených, ale k vrácení dluhů se vůbec nemá.  

Příklady odkupů nesplacených půjček:

  • Dlužná částka 80.000 Kč - cena odkupu 80% nominální hodnoty
  • Dlužná částka 250.000 Kč - cena odkupu 75% nominální hodnoty

PROČ PRODAT NESPLACENOU PŮJČKU PRÁVĚ NÁM? 


VYPLÁCÍME V PRŮMĚRU 75 % NOMINÁLNÍ HODNOTY 

NEPLATÍTE ŽÁDNOU ZÁLOHU PŘEDEM 

PŮSOBÍME  PO CELÉ ČR

ZPRACOVANOU NABÍDKU OBDRŽÍTE DO 24 HODIN

BEZPLATNÁ KONZULTACE PŘÍPADU

CERTIFIKOVANÝ POSTUP DLE PLATNÝCH ZÁKONŮ

NECHCETE SE JIŽ POHLEDÁVCE VĚNOVAT A NEVADÍ VÁM, ŽE PŘIJDETE O ČÁST SVÝCH PENĚZ? 

Pokud prodáte nesplacenou půjčku naší společnosti, nebudete mít s samotným vymáháním nic společného a dlužník bude již komunikovat jen s námi!