VYMÁHÁNÍ  POHLEDÁVEK PO CELÉ ČR

Máte dost své práce a nechcete se stále doprošovat o své peníze?   

Nebaví Vás poslouchat neustále sliby a výmluvy dlužníka?  

Nechcete se s dlužníkem soudit několik let?  

KOMU POMÁHÁME? A JSOU NAŠE SLUŽBY PRO VÁS? 

Pokud jste fyzická osoba nebo menší firma a hledáte profesionální společnost s dlouholetou tradicí, která zajistí vymáhání vaší pohledávky, jste na správném místě a měli byste číst dále.


Specializujeme se na tzv. odkup pohledávek.  Důkladně si prověříme majetkové poměry vašeho dlužníka a pokud neshledáme žádné nedostatky, pohledávku od vás jednorázově odkoupíme. Dlužník bude již komunikovat pouze s námi.


Naše služby jsou určeny pro všechny klienty, kteří jsou již unavení doprošováním se o své peníze, případně nechtějí -li se s dlužníkem soudit několik let.


Nechcete se již pohledávce věnovat a nevadí Vám, že přijdete o část svých peněz? Pokud dojde k prodeji pohledávky naší společnost, už nebudete mít se samotným vymáháním nic společného. 


PRODÁM VÁM POHLEDÁVKU. A CO DÁL?

Jakmile od vás pohledávku odkoupíme, vy získáte peníze a s dlužníkem už nemusíte nic řešit. Veškerý kontakt s dlužníkem i způsoby vymáhání  jsou výhradně na nás. 


KDO JSME A PROČ SVĚŘIT ODKUP POHLEDÁVKY PRÁVĚ NÁM? 

Od roku 2010 se specializujeme výhradně na odkup a vymáhání pohledávek po celé ČR. Každému klientovi nabízíme bezplatnou konzultaci případu. Tato služba je pro vás zcela nezávazná a zdarma. Jakmile disponujeme údaji dlužníka vytvoříme bezplatnou analýzu a do 24 hodin Vám zašleme na e-mail nabídkou s garantované cenou odkupu včetně náhledu smlouvy. 

VÝHODY ODKUPU POHLEDÁVKY

1. 

Nemusíte se s dlužníkem soudit několik let a platit  předem soudní poplatky a náklady na právní zastoupení

2.

S vymáháním nemáte nic společného - přebíráme veškerou právní odpovědnost

3. 

Od 7 do 30 dní vyplatíme 75% nominální hodnoty vaší pohledávky

JAKÉ POHLEDÁVKY VYMÁHÁME?